Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  AMANETI

  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 60
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  AMANETI Empty AMANETI

  Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 04 Sep 2007, 23:24

  Dy pijanec nenje kafene,po pinin se bashku ne nje tavoline te shtruar.
  Njeri nga pijanecet,po i thote tjetrit:
  -Me premto qe kur te vdes,perqdo dite do tema ujitesh varrin me raki?
  -Po po i thote pijaneci tjeter,por me lejo me fjale tende per se gjalli,qe njehere te e qoj neper bubrek rakine,e me pas me te te ta ujis varrin!!!
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  AMANETI Empty Re: AMANETI

  Mesazh nga Administratori prej Wed 05 Sep 2007, 01:59

  Hahahahahahahaaaaaa

  Ide e mire kjo e pijanecit te dyte.


  ________________________________
  AMANETI Pictur10

   Ora ėshtė Thu 27 Jun 2019, 04:52