Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Cfare do te kishit deshire, qe te ndodhte ne jeten tuaj pergjate 24 oreve te ardhshme?!

  Share
  avatar
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Cfare do te kishit deshire, qe te ndodhte ne jeten tuaj pergjate 24 oreve te ardhshme?!

  Mesazh nga Daniela prej Sat 07 Aug 2010, 02:03

  Cfare do te kishit deshire, qe te ndodhte ne jeten tuaj pergjate 24 oreve te ardhshme?!


  ________________________________
  avatar
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Re: Cfare do te kishit deshire, qe te ndodhte ne jeten tuaj pergjate 24 oreve te ardhshme?!

  Mesazh nga megan prej Sun 20 Feb 2011, 00:34

  Te fitoja konkursin per shkollen e larte
  avatar
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Re: Cfare do te kishit deshire, qe te ndodhte ne jeten tuaj pergjate 24 oreve te ardhshme?!

  Mesazh nga AlbGirl prej Mon 21 Feb 2011, 08:14

  Te shkoja diku prane dikujt.
  avatar
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Re: Cfare do te kishit deshire, qe te ndodhte ne jeten tuaj pergjate 24 oreve te ardhshme?!

  Mesazh nga megan prej Sun 27 Feb 2011, 00:18

  Te ikja ne nje ishull te shkrete se u be gjithcka monotone ketu ne shkoder

  Sponsored content

  Re: Cfare do te kishit deshire, qe te ndodhte ne jeten tuaj pergjate 24 oreve te ardhshme?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 25 Jun 2018, 02:08