Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  A do t'ia kthenit shpinen shoqerise, per hir te dashurise?!

  Share
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 32
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  A do t'ia kthenit shpinen shoqerise, per hir te dashurise?!

  Mesazh nga Scarface prej Mon 02 Aug 2010, 08:58

  A do t'ia kthenit shpinen shoqerise, per hir te dashurise?!


  ________________________________
  Majlinda
  Majlinda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : rrobaqepse
  Pikėt : 91
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : gjini portokallise

  Re: A do t'ia kthenit shpinen shoqerise, per hir te dashurise?!

  Mesazh nga Majlinda prej Sat 04 Sep 2010, 01:34

  Mendoj se jo, por varet se si do te vijojne rrethanat e jetes.
  Arta1
  Arta1
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 32
  Pikėt : 100
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 05/09/2010

  Re: A do t'ia kthenit shpinen shoqerise, per hir te dashurise?!

  Mesazh nga Arta1 prej Sun 05 Sep 2010, 12:08

  Me deshire jo, por varet se cfare qendrimi do te mbaje shoqeria kundrejt te time dashuri.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: A do t'ia kthenit shpinen shoqerise, per hir te dashurise?!

  Mesazh nga Administratori prej Mon 01 Aug 2011, 21:12

  S'ma merr mendja, por gjithsesi varet edhe nga rrethanat qe jeta te servir nganjehere.


  ________________________________
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Re: A do t'ia kthenit shpinen shoqerise, per hir te dashurise?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Thu 04 Aug 2011, 08:50

  Se besoj se do reagoj qe ti kthej shpinen shoqerise per dashuri
  gjeto gjetani
  gjeto gjetani
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 50
  Pikėt : 326
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 10/05/2011

  Re: A do t'ia kthenit shpinen shoqerise, per hir te dashurise?!

  Mesazh nga gjeto gjetani prej Fri 12 Aug 2011, 22:20

  ....absolutisht jo, kurre nje gje e tille nuk do te ndodh....


  ________________________________
  Geg' e tosk', malsi, jallia
  jan' nji komb, m'u da, s'duron;
  fund e maj' nji a Shqipnia
  e nji gjuh' t'gjith' na bashkon.
  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 34
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  Re: A do t'ia kthenit shpinen shoqerise, per hir te dashurise?!

  Mesazh nga PRINCESA prej Thu 15 Sep 2011, 20:37

  Asesi nuk do u'a ktheja shpinen
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Re: A do t'ia kthenit shpinen shoqerise, per hir te dashurise?!

  Mesazh nga Armanda prej Wed 18 Jul 2012, 01:54

  Mendoj qe jo.
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 41
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Re: A do t'ia kthenit shpinen shoqerise, per hir te dashurise?!

  Mesazh nga kushtrim prej Thu 19 Jul 2012, 19:37

  jo asesi
  Vranakondi
  Vranakondi
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 37
  Mosha : 33
  Pikėt : 111
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Re: A do t'ia kthenit shpinen shoqerise, per hir te dashurise?!

  Mesazh nga Vranakondi prej Mon 23 Jul 2012, 07:58

  Jo.
  E rezervuar
  E rezervuar
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 4
  Mosha : 28
  Pikėt : 15
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 23/08/2012

  Re: A do t'ia kthenit shpinen shoqerise, per hir te dashurise?!

  Mesazh nga E rezervuar prej Thu 23 Aug 2012, 03:22

  Nuk me ka ndodhur ndonjehere po jo nuk do e beja nje gje te tille.

  Sponsored content

  Re: A do t'ia kthenit shpinen shoqerise, per hir te dashurise?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 17 Feb 2019, 08:19