Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  JU PREZANTOJMĖ POETĖN MĖ TĖ RE;MARIGONA BELLAINA

  Share
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 60
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  JU PREZANTOJMĖ POETĖN MĖ TĖ RE;MARIGONA BELLAINA

  Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 22 Jul 2010, 00:28

  Ēka dua

  Dua hėnėn dhe diellin

  Qė shėndrit me gėzim

  Dua agimin e mėngjesit

  Dua shokėt dhe lojėn

  Dua prindrit dhe fqinjėt

  Dua shkollėn

  Dua driten

  Dua Nėnėn,dhe Baban

  Dua motrėn dhe vėllan

  Dua detin kaltėrsin

  Dua fushėn malėsin

  Dua dėshmoret e liris

  E mbi tė gjitha Njerėzin.
  · PėlqejNuk e
  pėlqejShaban Cako
  Kjo poete e re ėshtė vetėm 14
  vjeēare,poezitė e saja zėnė vend nė revista,forume dhe faqe shqiptare,e
  pėrgėzojmė dhe i urojmė shumė suksese.

   Ora ėshtė Sun 16 Dec 2018, 02:32