Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Si ta luash mendsh personin qė ėshtė ulur afėr teje nė aeroplan?!

  Share
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6038
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12881
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Si ta luash mendsh personin qė ėshtė ulur afėr teje nė aeroplan?!

  Mesazh nga Administratori prej Wed 23 Jun 2010, 00:06

  Si ta luash mendsh personin qė ėshtė ulur afėr teje nė aeroplan:

  1. Nxjerr laptopin nga ēanta;
  2. Hape ngadalė dhe qetė;
  3. Ndize (turn it on);
  4. Sigurohu qė personi afėr teje ėshtė duke shikuar nė ekranin tėnd;
  5. Pastaj hape internetin
  6. Mbylli sytė dhe ngrije kokėn nė drejtim tė qiellit
  7. Merr frymė thellė dhe kliko nė kėtė link

  http://www.thecleverest.com/countdown.swf


  ________________________________

   Ora ėshtė Tue 24 Apr 2018, 19:46