Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Share
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 328
  Mosha : 55
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 982
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Wed 21 Nov 2012, 23:36

  uroj njė ditė tė bukur me shumė shėndetė pa dallim
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6033
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12863
  Vlersuar : 171
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 05 Dec 2012, 01:22

  Pershendetje te perzemerta dhe miqsore per te gjithe pa perjashtim, duke j'u uruar nje mbasdite sa me te kendshme dhe jave te mbare ne vazhdim ...

  Kalofshi sa me bukur ...


  ________________________________
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 328
  Mosha : 55
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 982
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Wed 06 Feb 2013, 20:29

  pėrshėndesė tė gjithė gurabardhėsitė dhe miqėt e kėtij Forumi mjaft tė mirė, ku ka miqėsi dhe ngrohtėsi ..Uroj qė nga Ferizaji ku ndodhem tė gjejė miq nga tė gjithė cepat dhe viset e Shqipėrisė dhe tė bashkėbisedojmė ndonjėherė edhe nė CHAT nėse ka mundėsi ..
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 328
  Mosha : 55
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 982
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Wed 06 Feb 2013, 20:32

  ata qė janė tė gatshėm tė bisedojnė duhet tė thėrrasin dhe tė hyjmė nė ndonjė temė me rėndėsi dhe tė pėrshtatshme..
  avatar
  fran pjetergjokaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 69
  Pikėt : 73
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/02/2013

  Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga fran pjetergjokaj prej Wed 15 May 2013, 06:45

  mirmramja te gjitheve.
  avatar
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 40
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga kushtrim prej Fri 08 Nov 2013, 05:01

  pershendetje antar te nderuar
  avatar
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 40
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga kushtrim prej Mon 11 Nov 2013, 22:03

  mirdita forumi ku jeni ore antar hyni ne forum ju persdhendes nga zemra
  avatar
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 40
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga kushtrim prej Sat 15 Mar 2014, 00:43

  mirdita juve antar te nderuar
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6033
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12863
  Vlersuar : 171
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga Administratori prej Sat 15 Mar 2014, 05:25

  Pershendetje te gjitheve dhe mirebrema.


  ________________________________

  Sponsored content

  Re: Pershendesni kur futeni dhe dilni nga Forumi...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 24 Feb 2018, 13:21