Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Grate kerkojn nga burrat...?!

  Share
  D€NADA
  D€NADA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 36
  Vendndodhja : diku larg
  Profesioni : gjeografe
  Pikėt : 108
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/02/2009
  Humor : Nini portokallise

  Grate kerkojn nga burrat...?!

  Mesazh nga D€NADA prej Sat 19 Jun 2010, 12:26

  Grate Duan nga burrat keto gjera:

  Duan njė person qė di tė dėgjoj. Nuk mjafton njė prezencė e kotė nėpėr shtėpi, do tė ishte shumė bukur tė kesh njė person me tė cilin mund tė diskutosh, qė di tė dėgjoj dhe tė japė kėshilla tė mira.

  Duan pak iniciativė. Pra ndonjė befasi e vogėl aty-kėtu nuk i bėn asgjė ēiftit thjeshtė shton pasionin dhe dashurinė nė jetė dhe shtratin tuaj. Pak ledhatime dhe romantizėm. Pas disa kohėsh tė lidhur apo tė martuar fillon e humbet sjellja apo romantizmi. Njė femėr ka nevojė tė dėgjojė se ėshtė e bukur, dhe se do gjithmonė ndonjė kompliment kur ndryshon ngjyrėn e flokėve apo ka blerė njė fustan tė ri.

  Pajtoheni me kėtė?!!!
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Re: Grate kerkojn nga burrat...?!

  Mesazh nga SyKaltra prej Mon 21 Jun 2010, 21:55

  Po, pajtohem plotesisht.


  ________________________________
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Grate kerkojn nga burrat...?!

  Mesazh nga Administratori prej Sun 24 Oct 2010, 11:24

  Grate kerkojn nga burrat, pushtetin...


  ________________________________
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Re: Grate kerkojn nga burrat...?!

  Mesazh nga Armanda prej Wed 18 Jul 2012, 01:50

  ... Pak me shume dashuri.

  Sponsored content

  Re: Grate kerkojn nga burrat...?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 17 Feb 2019, 09:18