Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Letėrsia Shqiptare

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Pjetėr Budi: Jeta dhe Veprimtaria letrare dhe patriotike... 15Administratori10003Shiko mesazhin e fundit prej Sat 04 Aug 2012, 22:28
nga byli
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Letersia Shqiptare. 5Scarface3646Shiko mesazhin e fundit prej Wed 12 Nov 2008, 03:35
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   ISUF BAJRAMI 8shaban cakolli936Shiko mesazhin e fundit prej Sat 21 Nov 2009, 03:11
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Andon Zako Cajupi 0fabian1626Shiko mesazhin e fundit prej Sat 14 Nov 2009, 11:07
nga fabian
Asnjė mesazh i ri   TAKIM LETRAR NĖ WUPERTAL 0shaban cakolli898Shiko mesazhin e fundit prej Sat 10 Oct 2009, 04:19
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   ES SE 0shaban cakolli1131Shiko mesazhin e fundit prej Sat 19 Sep 2009, 01:13
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   ditet eNaimit 0shaban cakolli825Shiko mesazhin e fundit prej Fri 18 Sep 2009, 07:15
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   BOTIME TE AUTORĖVE TANĖ NĖ GJUHĖ TĖ HUAJA 0shaban cakolli975Shiko mesazhin e fundit prej Fri 28 Aug 2009, 00:47
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   KRIJUES NGA NGULIMET SHQIPTARE NĖPĖR BOTĖ 3shaban cakolli1580Shiko mesazhin e fundit prej Tue 25 Aug 2009, 02:49
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   KRIJUESIT TANĖ NĖ DIASPORĖ 1shaban cakolli838Shiko mesazhin e fundit prej Mon 24 Aug 2009, 02:12
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   POEZI PĖRKUSHTIMI 1shaban cakolli910Shiko mesazhin e fundit prej Mon 24 Aug 2009, 02:07
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   Jeta dhe krijimtaria poetike e te madhit Ismail Kadare... 1shpirti_omel9999Shiko mesazhin e fundit prej Sun 17 May 2009, 10:18
nga shpirti_omel
Asnjė mesazh i ri   Gjon Buzuku 0Djal~Matjan1040Shiko mesazhin e fundit prej Thu 02 Apr 2009, 02:32
nga Djal~Matjan
Asnjė mesazh i ri   Marin Barleti 1Scarface4040Shiko mesazhin e fundit prej Sat 21 Feb 2009, 23:49
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Pjeter Bogdani 1Scarface2962Shiko mesazhin e fundit prej Mon 05 Jan 2009, 23:51
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Zef Serembe 0Scarface1143Shiko mesazhin e fundit prej Mon 29 Dec 2008, 11:02
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Fan S. Noli. 1Tigri3004Shiko mesazhin e fundit prej Wed 03 Dec 2008, 03:18
nga Tigri
Asnjė mesazh i ri   Jeta dhe krijimtaria e Ndre Mjedes... 1Scarface8657Shiko mesazhin e fundit prej Thu 27 Nov 2008, 02:42
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Jeta dhe krijimtaria e Mitrush Kutelit. 1Scarface10003Shiko mesazhin e fundit prej Sun 16 Nov 2008, 10:46
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Aleksander Stavre Drenova (ASDRENI). 1Desperado2133Shiko mesazhin e fundit prej Fri 14 Nov 2008, 03:17
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   Jeta dhe krijimtaria letrare e poetit te madh; Dritero Agollit 1Scarface7235Shiko mesazhin e fundit prej Mon 10 Nov 2008, 08:46
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   SHKRONJAT E PAFJETURA-HASIJE SELISHTA 0shaban cakolli912Shiko mesazhin e fundit prej Mon 10 Nov 2008, 03:09
nga shaban cakolli

Letėrsia Shqiptare

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Kėndi Poezisė Shqipe

Kėndi Poezisė Shqipe

Nė kėtė nėnforum do tė mundeni tė lexoni poezi te shumta nga poetė tė ndryshėm Shqiptarė tė vjetėr dhe tė rinj...


1083392Koktej me Poezi nga ...
Sat 13 Oct 2018, 22:45
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Proza & Tregime Shqiptare

Proza & Tregime ShqiptareNė kėtė nėnforum do tė keni mundėsinė qė tė lexoni vargje nė prozė nga shkrimtarė tė ndryshėm tė letėrsisė shqiptare. (Romane, Tregime, Esse, etj.)

15293MĖMA (Novelė)
Mon 11 Jan 2016, 22:12
Administratori Shiko mesazhin e fundit

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Sat 23 Nov 2019, 07:25