Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Kėshilla pėr Kuzhinėn

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   Si tė largoni erėn e qepės apo tė hudhrave nga duart?! 0Administratori798Shiko mesazhin e fundit prej Fri 11 May 2012, 01:34
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Si tė heqni njollat e ngjitėsave apo zamkeve?! 0Administratori545Shiko mesazhin e fundit prej Thu 10 May 2012, 10:30
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Si tė heqni erėn e keqe tė furrės sė pjekjes?! 0Administratori483Shiko mesazhin e fundit prej Thu 10 May 2012, 10:28
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Si tė heqni shenjat e etiketave nė enėt e kuzhinės?! 0Administratori543Shiko mesazhin e fundit prej Thu 10 May 2012, 10:27
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Si t'ia heqni kripėn e tepėrt gjellės! 0Administratori2751Shiko mesazhin e fundit prej Wed 09 May 2012, 10:48
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Si t'ia hiqni yndyrėn e tepėrt njė gjelle tė pėrgatitur! 0Administratori526Shiko mesazhin e fundit prej Wed 09 May 2012, 00:58
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Si te shmangni lotet, gjate pastrimit te qepes! 0Administratori677Shiko mesazhin e fundit prej Wed 09 May 2012, 00:54
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Si te shmagni tharjen e berxollave gjate skuqjes! 0Administratori472Shiko mesazhin e fundit prej Wed 09 May 2012, 00:49
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Si t'a mbani buken te fresket per disa dite! 0Administratori475Shiko mesazhin e fundit prej Wed 09 May 2012, 00:47
nga Administratori
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Sun 22 Sep 2019, 21:12