Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Kėndi Poezisė Shqipe

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   pėrkushtim kurbetēarėsh 0shaban cakolli582Shiko mesazhin e fundit prej Tue 30 Dec 2008, 07:58
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   FANAR DRITĖSIE 0shaban cakolli631Shiko mesazhin e fundit prej Sat 27 Dec 2008, 06:42
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   POETI I POPULLIT 1shaban cakolli631Shiko mesazhin e fundit prej Tue 16 Dec 2008, 06:54
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   "HIJET E ERĖRAVE"-RRUSTEM GECI 6shaban cakolli727Shiko mesazhin e fundit prej Mon 15 Dec 2008, 03:02
nga shaban cakolli
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   KANUNI POETIK I RRUSTEM GECIT 1, 226shaban cakolli1517Shiko mesazhin e fundit prej Mon 24 Nov 2008, 09:31
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Poezi nga Mimoza Ahmeti. 1, 237Administratori9263Shiko mesazhin e fundit prej Thu 20 Nov 2008, 04:02
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   Poezi nga Xhevahir Spahiu... 1, 247Administratori9999Shiko mesazhin e fundit prej Thu 20 Nov 2008, 03:58
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   poemė-Rrustem Geci 1shaban cakolli566Shiko mesazhin e fundit prej Thu 20 Nov 2008, 02:45
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   poezi nga Dibran Demaku 10shaban cakolli997Shiko mesazhin e fundit prej Sun 02 Nov 2008, 04:48
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Zyhdi Morava - Vargjet e tij 1, 235AlbGirl2133Shiko mesazhin e fundit prej Fri 31 Oct 2008, 01:43
nga AlbGirl
Asnjė mesazh i ri   Poezi nga Ismail Kadare... 1, 2, 372Administratori10012Shiko mesazhin e fundit prej Fri 31 Oct 2008, 01:29
nga AlbGirl
Asnjė mesazh i ri   poezi nga Valdete Berisha 21shaban cakolli1605Shiko mesazhin e fundit prej Sun 19 Oct 2008, 06:25
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   NDARJA 1, 227shaban cakolli1501Shiko mesazhin e fundit prej Sun 19 Oct 2008, 06:14
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   poezi nga Flora Brovina 2shaban cakolli2793Shiko mesazhin e fundit prej Fri 10 Oct 2008, 23:18
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   POEZI NGA SHOQERIA IME 1, 228fjolla-19999Shiko mesazhin e fundit prej Thu 02 Oct 2008, 22:51
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   POEZI NGA UNE 24fjolla-17831Shiko mesazhin e fundit prej Wed 01 Oct 2008, 03:23
nga fjolla-1
Asnjė mesazh i ri   poeti ynė Brahim Avdyli 12shaban cakolli769Shiko mesazhin e fundit prej Fri 19 Sep 2008, 23:43
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   poeti ynė Rrustem Geci 5shaban cakolli755Shiko mesazhin e fundit prej Thu 04 Sep 2008, 06:59
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   ĖNDRRAT 2shaban cakolli757Shiko mesazhin e fundit prej Wed 23 Jul 2008, 09:42
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Cila poezi ju ka pelqyer me se shumeti? 3fjolla-1972Shiko mesazhin e fundit prej Tue 24 Jun 2008, 23:26
nga fjolla-1
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Mon 18 Nov 2019, 16:59