Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Kėndi Poezisė Shqipe

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   "ME MALLIN E LULEVE" 1, 241shaban cakolli2061Shiko mesazhin e fundit prej Sat 12 Jun 2010, 22:05
nga Genta
Asnjė mesazh i ri   "SHQIPTARI VDES DUKE KĖNDUAR"-NAIM KELMENDI 1, 225shaban cakolli1883Shiko mesazhin e fundit prej Tue 30 Mar 2010, 00:38
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   "LOTI IM"VEHBI KLAIQI 1, 246shaban cakolli2770Shiko mesazhin e fundit prej Mon 01 Mar 2010, 22:18
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   POEZI LIRIKE;FATIME KULLI 22shaban cakolli1307Shiko mesazhin e fundit prej Fri 12 Feb 2010, 23:16
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   MĖ LINDI NĖNA SHQIPTARE-MIRADIJE ZYMBERI 0shaban cakolli568Shiko mesazhin e fundit prej Tue 15 Dec 2009, 04:09
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   MĖ LINDI NĖNA SHQIPTARE-MIRADIJE ZYMBERI 0shaban cakolli664Shiko mesazhin e fundit prej Tue 15 Dec 2009, 04:08
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   TI KOSOVĖ SOT 1shaban cakolli592Shiko mesazhin e fundit prej Mon 07 Dec 2009, 01:11
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Disa poezi nga Cajupi 0fabian4936Shiko mesazhin e fundit prej Sat 14 Nov 2009, 11:22
nga fabian
Asnjė mesazh i ri   poetja jonė Elinda Marku 13shaban cakolli717Shiko mesazhin e fundit prej Mon 24 Aug 2009, 02:24
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   KOMANDANT LLESHI 0shaban cakolli789Shiko mesazhin e fundit prej Tue 18 Aug 2009, 05:18
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Poezi te Esad Mekulit 7AlbGirl4581Shiko mesazhin e fundit prej Tue 28 Jul 2009, 03:51
nga AlbGirl
Asnjė mesazh i ri   kanuni poetik,poezi nga poeti yne Rrustem Geci 6shaban cakolli944Shiko mesazhin e fundit prej Sun 14 Jun 2009, 23:44
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   POEZI EDUKATIVE 1shaban cakolli929Shiko mesazhin e fundit prej Wed 03 Jun 2009, 21:07
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Vargje nga Ali Asllani 24Tigri3104Shiko mesazhin e fundit prej Mon 06 Apr 2009, 03:20
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   Disa nga poezite e Esad Mekulit 12Desperado751Shiko mesazhin e fundit prej Mon 06 Apr 2009, 03:10
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   Agim Spahiu (poezi) 17Tigri3890Shiko mesazhin e fundit prej Sat 28 Mar 2009, 00:59
nga Tigri
Asnjė mesazh i ri   Teodor Keko - Poezi 5Odeta9638Shiko mesazhin e fundit prej Mon 16 Feb 2009, 00:36
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   Poezi nga Merita Bajraktari... 1, 231Administratori5244Shiko mesazhin e fundit prej Fri 30 Jan 2009, 11:06
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Poezi nga Martin Camaj... 1, 2, 3, 475Administratori8885Shiko mesazhin e fundit prej Mon 05 Jan 2009, 00:51
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   POETI YNĖ IBRAHIM IBISHI 9shaban cakolli592Shiko mesazhin e fundit prej Sun 04 Jan 2009, 02:02
nga shaban cakolli
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Sat 23 Nov 2019, 07:04