Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Kėndi Poezisė Shqipe

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   DRURI I JETĖS 0shaban cakolli603Shiko mesazhin e fundit prej Mon 03 Sep 2007, 06:55
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   DUKE SHIKUAR ORĖN 1shaban cakolli598Shiko mesazhin e fundit prej Sun 02 Sep 2007, 07:00
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   KĖNGĖ QYQESH 1shaban cakolli732Shiko mesazhin e fundit prej Sat 01 Sep 2007, 07:06
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Poezi nga ASDRENI... 5Administratori9999Shiko mesazhin e fundit prej Sat 01 Sep 2007, 03:07
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Vargje nga Sami Frashėri... 5Administratori5421Shiko mesazhin e fundit prej Sat 01 Sep 2007, 02:59
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Historia e Skėnderbeut nga Naim Frashėri. 7Administratori6975Shiko mesazhin e fundit prej Sat 01 Sep 2007, 02:21
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   POETI 1shaban cakolli744Shiko mesazhin e fundit prej Wed 29 Aug 2007, 07:14
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   RASAT E MĖRGIMTARIT 3shaban cakolli603Shiko mesazhin e fundit prej Tue 28 Aug 2007, 12:04
nga Administratori
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Sat 23 Nov 2019, 07:04