Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Njohja me anėtarėt e forumit

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Prezantohuni... 

Ketu mund te prezntohet c'do anetar i ri qe vjen ne forum.

1, 2, ... , 6, 7
171Administratori10001Shiko mesazhin e fundit prej Tue 12 Mar 2013, 18:13
nga gjerman33
Asnjė mesazh i ri   Me pranoni edhe mua ketu? :P 8Amelia987Shiko mesazhin e fundit prej Sun 21 Oct 2012, 03:10
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   Pershendetje 

pershendetje

4lioni707Shiko mesazhin e fundit prej Sat 20 Oct 2012, 02:45
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   A KA MBET NDONJE VEND EDHE PER MUA 1, 233PRINCESA2790Shiko mesazhin e fundit prej Sat 20 Oct 2012, 02:43
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   erdha dhe une...,dhe mire se ju gjeta 20casanova1873Shiko mesazhin e fundit prej Sat 20 Oct 2012, 02:41
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   Ju pershendes 4Beauty..529Shiko mesazhin e fundit prej Sat 20 Oct 2012, 02:39
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   Pershendetje 3Arnisa535Shiko mesazhin e fundit prej Sat 20 Oct 2012, 02:38
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   pershendetie... 5Sebastjan535Shiko mesazhin e fundit prej Sat 20 Oct 2012, 02:36
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   pershendetje 2olta.496Shiko mesazhin e fundit prej Sat 20 Oct 2012, 02:35
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   erdha edhe un..... 6vanesa555Shiko mesazhin e fundit prej Sat 20 Oct 2012, 02:35
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   Edhe une midis Jush.. 3ENIGMATIKE471Shiko mesazhin e fundit prej Sat 20 Oct 2012, 02:34
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   Pėrshėndetje 5xheladin hamza548Shiko mesazhin e fundit prej Sat 20 Oct 2012, 02:33
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   Lejohem dhe une? 1, 225megan1608Shiko mesazhin e fundit prej Sat 20 Oct 2012, 02:32
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   A pranohem e une? 0Horrja334Shiko mesazhin e fundit prej Sat 20 Oct 2012, 01:08
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri   Erdha dhe une 4ELinda530Shiko mesazhin e fundit prej Tue 10 Apr 2012, 06:55
nga ELinda
Asnjė mesazh i ri   PERSHENDETJE.. 5NENSI739Shiko mesazhin e fundit prej Thu 22 Dec 2011, 10:30
nga zogi
Asnjė mesazh i ri   Pershedetje per te gjithe ketu..... 5tipi engjellor561Shiko mesazhin e fundit prej Thu 15 Dec 2011, 10:33
nga Klea@Love
Asnjė mesazh i ri   pershendetje forumi 

jam kushtrimi

11kushtrim679Shiko mesazhin e fundit prej Wed 14 Dec 2011, 08:47
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Me ju dhe per ju Iliriana 7iliriana602Shiko mesazhin e fundit prej Wed 14 Dec 2011, 08:43
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri    A pritni miq 7Adlema623Shiko mesazhin e fundit prej Wed 14 Dec 2011, 08:42
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Pėrshendetje 10KiTaRisTja934Shiko mesazhin e fundit prej Wed 14 Dec 2011, 08:40
nga Armanda
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Fri 19 Jan 2018, 06:58