Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Futbolli

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   100 Futbollistet me te mire te vitit 2009 4Djal~Matjan1202Shiko mesazhin e fundit prej Tue 13 May 2014, 06:52
nga enes sadiku
Asnjė mesazh i ri   7 futbollistėt me te paguar deri me sot... 2Scarface1643Shiko mesazhin e fundit prej Sun 26 Aug 2012, 06:59
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri   Cila ėshtė skuadra juaj e preferuar nė Shqipėri? 8Administratori1251Shiko mesazhin e fundit prej Sun 26 Aug 2012, 06:57
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  Si mendoni ju, a do tė arrijė Kombėtarja jonė tė kualifikohet pėr Botėrorin 2010? 7Tigri1195Shiko mesazhin e fundit prej Fri 10 Apr 2009, 02:06
nga Tigri
Asnjė mesazh i ri   Klubet me te pasur te Futbollit 0shpirti_omel1033Shiko mesazhin e fundit prej Mon 02 Mar 2009, 04:17
nga shpirti_omel
Asnjė mesazh i ri   Han beson te forca e kuqezinjve. 0Tigri824Shiko mesazhin e fundit prej Tue 30 Sep 2008, 03:27
nga Tigri
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Sat 24 Feb 2018, 13:16