Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Gjaegjėza, Kuize & Lojra 

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   gjeegjeza 1, 225kiss_girl2658Shiko mesazhin e fundit prej Thu 06 Feb 2014, 13:07
nga girl1230
Asnjė mesazh i ri   Kush e gjen kėtė? 1, 2, 3, 449Admin6153Shiko mesazhin e fundit prej Thu 06 Feb 2014, 12:56
nga girl1230
Asnjė mesazh i ri   Kulme !!!... 1, 220Admin1879Shiko mesazhin e fundit prej Thu 06 Feb 2014, 12:50
nga girl1230
Asnjė mesazh i ri   Forumi guri bardhe 

Problem matematikor

1fran pjetergjokaj327Shiko mesazhin e fundit prej Thu 06 Feb 2014, 12:47
nga girl1230
Asnjė mesazh i ri   GJEEGJEZE 7shaban cakolli2187Shiko mesazhin e fundit prej Tue 05 Mar 2013, 22:38
nga fran pjetergjokaj
Asnjė mesazh i ri   GJEEGJEZA 14shaban cakolli10010Shiko mesazhin e fundit prej Sat 01 Jan 2011, 10:55
nga yllka sebi
Asnjė mesazh i ri   Pėrse???... 13Admin1374Shiko mesazhin e fundit prej Thu 30 Dec 2010, 23:14
nga niti
Asnjė mesazh i ri   Loje me tituj Filmash Shqiptare 1, 221shpirti_omel2539Shiko mesazhin e fundit prej Tue 07 Dec 2010, 13:59
nga yllka sebi
Asnjė mesazh i ri   lLogjikk..!!!! 5njazi1377Shiko mesazhin e fundit prej Tue 07 Dec 2010, 13:44
nga yllka sebi
Asnjė mesazh i ri   Problem Logjik 6njaazi1839Shiko mesazhin e fundit prej Mon 15 Nov 2010, 21:49
nga mehmet derguti
Asnjė mesazh i ri   gjeegjeze 

gjeegjez

3mehmet derguti775Shiko mesazhin e fundit prej Mon 15 Nov 2010, 21:40
nga mehmet derguti
Asnjė mesazh i ri   logjiKk..!!! 0njazi1004Shiko mesazhin e fundit prej Fri 03 Sep 2010, 12:33
nga njazi
Asnjė mesazh i ri   Kush e gjene ??? 7njaazi1218Shiko mesazhin e fundit prej Sat 21 Aug 2010, 16:04
nga gimi
Asnjė mesazh i ri   Probleme Matematikore (Sa kembe gjenden) ???!!! 9Tigri9560Shiko mesazhin e fundit prej Fri 30 Apr 2010, 14:39
nga Klajdid12
Asnjė mesazh i ri   www.mbreteriterilindjes.com - Loje mesjetare ne Shqip, te cilat ne te luajn gjith shtetet e evropes me gati 250.000 lojtare .. 1eltiran1483Shiko mesazhin e fundit prej Sat 04 Jul 2009, 11:54
nga eltiran
Asnjė mesazh i ri   kush e gjene? 1shaban cakolli1271Shiko mesazhin e fundit prej Fri 07 Sep 2007, 16:01
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   GJEEGJEZA 1shaban cakolli1654Shiko mesazhin e fundit prej Tue 04 Sep 2007, 17:00
nga Admin
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt e regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Sat 19 Apr 2014, 02:48