Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė


Shkenca dhe Jeta

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Trupi & Shėndeti

Trupi & Shėndeti

Mendja e shėndoshė nė njė trup tė shėndosh.
Shėndeti ėshtė njė mirėqenie e plotė mendore, fizike dhe psiko-emocionale dhe jo thjesht mungesa e njė sėmundjeje...
 
Moderatorė: Bordi Drejtues

79611Kuriozitete dhe zbul...
Mon 07 May 2012, 06:12
Administratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkencė & Teknologji

Shkencė & Teknologji

Kėtu do tė mund tė gjeni informacione nga mė tė ndryshmet nė lidhje me Shkencėn dhe Teknologjinė.  Shpikje, zbulime, arritje dhe shumė e shumė gjėra tė tjera rreth shkencės...

Moderatorė: Bordi Drejtues


1671Zhdukja e Dinosaurev...
Tue 15 Dec 2009, 01:09
orgest ferazini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete & Lajme tė ēuditėshme

Kuriozitete & Lajme tė ēuditėshme

Kėtu mund tė lexoni dhe postoni Kuriozitete tė ndryshme nga gjithė rruzulli tokėsor.
Zbulime, kulme, rekorde etj...

Moderatorė: Bordi Drejtues


62619Norvegji, femijet e ...
Mon 07 May 2012, 06:00
Administratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kompjutėr & Internet

Kompjutėr & Internet

Shprehni aftėsitė tuaja nė lidhje me internetin.
Pyesni tė tjerėt pėr diēka qė nuk e dini dhe ndihmoni tė tjerėt pėr diēka qė ju dini mė shumė...

Moderatorė: Bordi Drejtues

 


Asnjė mesazh i riShkarkime tė ndryshme

28147Ē'farė ėshtė BIOS-si...
Mon 23 May 2011, 07:15
Arlind Shiko mesazhin e fundit

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
20 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 20 vizitorė
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Birthdays
Birthdays

Users having a birthday today : Albioni (44), Ejup Pacarada (57), Haki SH (48), Lorjan (28)
Users with a birthday within the next 7 days: agetina kaseta (57), AKILI (38), altea (26), are (37), arianiti_ch (40), Aristokrati (28), arjani87 (31), bedri (69), bes (43), besa (30), besim korra (27), cani ceni (63), demi (47), DIELL (26), Eby Disagnio (30), eduart bako (26), frens kacorri (32), fustana te ndryshme (49), habib sherifi (49), hydajet (29), hyzeri (38), ibrahimfejzullahu (23), Ida Ymeri (32), isa_nevi@hotmail.com (57), K.r.y.e.T.a.n.-i (32), kapricozi (31), kena (54), klaudia el (28), liridona gjetaj (26), luljeta permeti (61), lulzim asani (38), majlinda sejdini (44), Mario (28), Medin Dervishi (58), Mushmolla (37), Nazmije (49), Profi (44), qazim kabashi profesor (69), qefsere sadriu (48), RAJMONDA BEHRAMI MALA (36), repistja rbd (28), sabit hodaj (40), silvana senka (27), syzana hajrizi (30), tigrosi (27), Toli (44), vasil CAPEQI (67), ylber kadiu (51), ylli xhafaj (58), yllii (27)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 16497 artikuj

Forumi ka 2651 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri Naim

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 131 mė Thu 08 Nov 2012, 06:09  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė Thu 26 Apr 2018, 20:18