Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė


Zona e Tifozave

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Futbolli

Futbolli

Tė apasionuarit e futbollit mund tė diskutojnė mbi kampionatin shqiptar tė futbollit, futbollistėt shqiptarė, kupėn e kampioneve, kampionatet kryesore Europiane, futbollistėt dhe skuadrat tuaja mė tė preferuara, renditje, informacione...

Moderatorė: Bordi Drejtues

627100 Futbollistet me ...
Tue 13 May 2014, 06:52
enes sadiku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Motor Sport

Motor Sport

Shpejtėsia ėshtė jeta, triumfi dhe pasioni i njė gjenerate tė tėrė njerėzore.
Artėdashėsit e kėtij lloj sporti mund tė flasin mbi tė preferuarit e tyre, komente dhe opinione...
 
Moderatorė: Bordi Drejtues

243Formula One (F1)
Fri 08 Feb 2013, 21:49
raif kashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporte tė tjera

Sporte tė tjera

Ndėrsa kėtu mund tė diskutoni rreth sporteve
tė tjera tė ndryshme...

Moderatorė: Bordi Drejtues


35Romela Begaj kampion...
Wed 19 Aug 2009, 22:46
Djal~Matjan Shiko mesazhin e fundit

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
36 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 36 vizitorė
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Birthdays
Birthdays

Users having a birthday today : Eldushja (32), fidan selmani (29), greqi (53), MEMI (26), syverdhka (27), Zana Korca (67)
Users with a birthday within the next 7 days: Abdulla Dushku (56), aferdita (43), Alesjo (22), anita cekaj (25), argjentina (58), arijeta morina (28), arta84 (33), Artiola (51), artur nerantzi (47), bardhoku (34), bika (54), Diamanti (39), dragon ball z (29), dsfsdafasdfasd (27), edi (34), ERION KOCI (29), floretina (35), florim (32), Gezim (29), gjeloshi (30), gjeto gjetani (49), graniti.s (34), Greta Daberdini (27), ibja (40), ibrahim M (50), Ida (26), isa balaj (36), Izaura (32), Julian Pajollari (33), kaqurrelja (29), klaudi mehmetaj (26), kledi (24), kosova84 (33), kujtim (36), lejla (30), liri heku (53), lona valona (28), Luan Dema (56), Maksi (41), medina (26), mirula (36), nora63 (32), qendrim (27), refik sadiku (57), Rexhep (57), rina gashi (25), shkelqim saraci (56), shqiptari (31), Vik-vik (30), xhafA (37), YLBER KARANXHA (43), zanakasumi29@hotmail.com (35)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 16317 artikuj

Forumi ka 2645 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri artur remboo

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 131 mė Thu 08 Nov 2012, 06:09  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė Fri 24 Nov 2017, 01:48