Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė


Mė pranė njėri tjetrit

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Pėrshėndetje dhe Urime.

Pėrshėndetje dhe Urime.

Kėtu mund tė pėrshėndesni njėri tjetrin nė raste festash dhe ditėlindjesh, pėrse jo edhe thjeshtė njė pėrshėndetje tė rastit...

Moderatorė: Bordi Drejtues6643Pershendesni kur fut...
Tue 23 Oct 2018, 22:38
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Njohja me anėtarėt e forumit

Njohja me anėtarėt e forumit

Kėtu do tė keni mundėsinė qė tė njiheni disi mė mirė me anėtarėt e tjerė tė kėtij forumi...

Moderatorė: Bordi Drejtues


55678pershendetje forumi...
Thu 02 Aug 2018, 05:46
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Birthdays
Birthdays

Users having a birthday today : ajo goca (22), deda09 (53), eglantina barhani (47), Era Mustafa (40), erjoni (30), lonaloni (38), Mujo (52), thjesht ina (22)
Users with a birthday within the next 7 days: abdi dada (55), AED (44), anife kajo (29), anila_hoxha84@yahoo.com (42), ardi123 (27), armand xhepexhiu (40), arnel bega (27), Aurel99 (39), avnikastrati (30), Baca i maleve (55), bad_boy (28), Berti (39), blerim1984 (35), blerta ahmeti (32), bris (31), Bunjamin Memet (39), drita (44), D€NADA (37), ekrem krasniqi (53), elona (43), Enver Shabaj (55), er_vini (27), feriz (68), florushja (29), gentian peta (44), guitar (30), Hashim Jonuzaj (65), HITTHELIGHTS (29), jasiri (52), journaliste21 (40), ladi (34), Levent (29), lulzim vuthaj (43), mirela sakej (40), njeriu (43), Qazim kokoshi (59), ramaturi (32), Roxana_shk (33), rozana rushiti (44), samir krasniqi (29), sejfi visha (29), shoq (39), Shukrim (29), silvi ceka (28), tina (31), tony (38), xhejlan (28), xhevda (31), XxX (32), Zeqir Islami (40), ziref (68), zymer (43)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 16554 artikuj

Forumi ka 2649 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri Klementina

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 131 mė Thu 08 Nov 2012, 06:09  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė Wed 19 Jun 2019, 02:32